K-fit Warszawa

Nasza misja

Misja

Nasza misja

Studio powstało z myślą o szczególnych potrzebach Klientów, które nie mogą zostać zaspokojone w standardowych siłowniach i klubach fitness. Sam trening stanowi wyzwanie, do tego częsty brak sprzętu, miejsca na matę, hałas, drogie karnety i wiążące umowy, mogą pogrzebać nawet najsilniejszą motywację do regularnego trenowania. Jesteśmy tutaj, żeby zachęcać do świadomego poruszania się, zarówno w ćwiczeniach, jak i na co dzień.

Naszą misją jest dbanie o harmonijny rozwój ciała oparty o jego zrozumienie, by móc poruszać się prawidłowo, bez bólu i kontuzji, być silnym, gibkim, zwinnym i świadomym swojego ciała.

Całym sercem wierzymy w korzyści płynące z pilatesu i treningu funkcjonalnego, to właśnie one stanowią fundament naszej działalności. Niezależnie od Twoich potrzeb – trening siłowy, trening mięśni głębokich, rozciąganie, stabilizacja, koordynacja i równowaga – mamy coś dla Ciebie.

Prawidłowe wzorce ruchowe i świadomość ciała, to aspekty, na które zwracamy szczególną uwagę, bo stanowią podstawę codziennego funkcjonowania i jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Tworzymy społeczność ludzi ciekawych możliwości własnego ciała,  mądrze ćwiczących, zdrowych i poruszających się bez bólu. Zgrabna sylwetka, to tylko efekt uboczny przemiany, która zajdzie w Tobie, gdy przyłączysz się do naszego teamu.

Zwracamy uwagę, że aktywność fizyczna niesie wiele więcej korzyści niż poprawa kondycji – to też lepsza koordynacja, pamięć, nastrój, wzrost pewności siebie, lepsze zarządzanie stresem.