K-fit Warszawa

trening personalny

trening

Personalny

Każdy ma inną historię, cele i możliwości – Twoje ciało, postawa, koordynacja, zakres ruchomości, wytrzymałość, to Twoja baza. Punktem wyjścia  jest jej zrozumienie – prawidłowo przeprowadzona konsultacja (45-60 minut), obejmująca:

ocenę postawy i diagnostykę funkcjonalną, prowadzę je w oparciu o koncepcję Body Readingu – precyzyjnej oceny wizualnej strategicznych punktów w ciele i ocena ich wzajemnej korelacji, by oprócz wyznaczenia słabych punktów, móc przewidzieć ból lub ograniczenia w ćwiczeniach. 

analizę wzorców ruchowych, wykorzystuję test FMS oceniający prawidłowość wykonania podstawowych zadań ruchowych.

ocena siły mięśniowej i zakresów ruchu stawów

analiza składu ciała oceniająca udział poszczególnych komponentów wagi (Tanita BC- 545N)

Żeby trening przyniósł realne korzyści, konieczne jest przyjrzenie się Twojej jakości snu (wykorzystuję uproszczony kwestionariusz PSQI) i ocena sposobu żywienia (punktem wyjścia jest kwestionarusz FFQ, w zależności od potrzeb pogłębiam zakres badania).

W trakcie konsultacji rozmawiamy o Twoich dolegliwościach, przebytych kontuzjach, przyjmowanych lekach i suplementach, by zoptymalizować warunki, umożliwiające osiągnięcie Twoich celów.

Konsultacja nie jest tylko wywiadem, dzięki niej uzyskujesz cenne informacje o Twoim stanie zdrowia, elementach diety, treningu i stylu życia, które należy zmieniać, poznajesz swoje mocne i słabe strony, a także otrzymujesz wiedzę nad czym pracować i na co zwrócić szczególną uwagę. * w szczególnych przypadkach proszę o wyniki badań z krwi i moczu lub zlecam diagnostykę (zwłaszcza podczas skutków ubocznych lub powikłań związanych ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej)

Zapraszamy do naszego studia na treningi personalne – K-fit Tarchomin Białołęka