K-fit Warszawa

Zajęcia w małych grupach

pilates

Zajęcia dla 3 osób

W K-fit zajęcia grupowe skupiają się na poprawie siły, elastyczności, równowagi, kontroli ruchu i prawidłowym oddechu podczas ćwiczeń. Metoda Pilates rozwija głębokie mięśnie korpusu, co przyczynia się do poprawy sylwetki, redukcji napięć i bólu. Pilates jest doskonałym uzupełnieniem innych aktywności, ale może też być jedyną, uprawianą formą sportu, bowiem kształtuje ciało wszechstronnie – regularnie uprawiany zapewnia zgrabną, silną, elastyczną sylwetkę.

Zajęcia grupowe Pilates nie tylko poprawiają kondycję fizyczną, ale również skupiają umysł, przyczyniając się do redukcji stresu i zwiększenia świadomości ciała.

trening funkcjonalny

Zajęcia dla 3 osób

Zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których na jednej sesji angażuje wszystkie główne grupy mięśniowe. Składają się z dwóch rodzajów ćwiczeń – cardio, o różnej intensywności, które sprzyjają redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzmacniających, pomagających w kształtowaniu sylwetki. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są różne akcesoria treningowe – sztangi, stepy, maty, piłki, hantle. Efektem zajęć są wzrost kondycji, sprawności,  budowanie siły i wytrzymałości.

Stretching

Zajęcia dla 3 osób

Celem zajęć jest zwiększenie elastyczności i poprawa zakresu ruchu we wszystkich stawach, redukcja napięć i bólu, wzrost poczucia komfortu i lekkości na co dzień.

 

Nasze sesje stretchingowe nie tylko pomagają w osiągnięciu większej elastyczności, ale także działają relaksująco na ciało i umysł. Poprzez wydłużanie mięśni i łagodne rozciąganie, uczestnicy mogą doświadczyć uwalniania napięć mięśniowych oraz poprawy samopoczucia. Dołącz do grupy, jeśli chcesz cieszyć się pełnymi zakresami ruchu i harmonią między ciałem a umysłem.